Адаптер За Asus 19V 3.42 НА 65W k50ij K40IJ x550c A52F K501 K50IJ K50i K52F X55A K56CA X53U Лаптоп AC Полнач за Напојување
Ново

Адаптер За Asus 19V 3.42 НА 65W k50ij K40IJ x550c A52F K501 K50IJ K50i K52F X55A K56CA X53U Лаптоп AC Полнач за Напојување

DEN 462.00
DEN 710.88

Во форма достапна за нарачката

Адаптер За Asus 19 V 3.42 НА 65 W k50ij K40 IJ x550c A52 F K501 K50 IJ K50i K52 F X55 A K56 CA X53 U Лаптоп AC Полнач за Напојување
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V-3.42 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Адаптер За Asus 19 V 3.42 НА 65 W k50ij K40 IJ x550c A52 F K501 K50 IJ K50i K52 F X55 A K56 CA X53 U Лаптоп AC Полнач за Напојување
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Главните својства

Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Компатибилен Бренд:
за Asus
Бренд Име:
DBJBA
Излезниот Напон:
19V
Број На Модел На:
За Asus 19V 3.42 НА 5.5*2,5 MM 65W
Приклучок Тип:
како Слика
Конектор големина:
5.5 мм*2,5 mm

Избор на купувачот