Jisensp Нови Накит Обетки Tassel Круг Темперамент Модел на Обетки Женската Мода Метал Геометриски Дизајн bijoux за Дами
Ново

Jisensp Нови Накит Обетки Tassel Круг Темперамент Модел на Обетки Женската Мода Метал Геометриски Дизајн bijoux за Дами

DEN 93.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
jisensp
earing:
едноставни обетки студ
Обетки:
Студ Обетки
boucle d'oreille:
earring женски
едноставни обетки студ:
долги обетки
круг обетки:
Љубов Студ Обетки
мали обетки студ:
bijoux
боја:
сребрена боја
Личност earings:
Манжетната Earring Сет

Избор на купувачот