2 парчиња пакет Рамна Глава гитара Рака не се Заклучи на Гитара Рака иглички Гитара Parts_ (Црна / Сребрена / Злато во Боја )
Ново

2 парчиња пакет Рамна Глава гитара Рака не се Заклучи на Гитара Рака иглички Гитара Parts_ (Црна / Сребрена / Злато во Боја )

DEN 320.64

Во форма достапна за нарачката

Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод.
**За Гаранција :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
РИМА НИ Услуги на Клиентите Тим
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме да го додадете во вашите Омилени Продавници. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 35 дена да се вратат од денот на производот е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ве молиме контактирајте со нас прв i/o отворен спор impetuously Ако цел не пристигнат на време.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Пакетот Вклучува :
2 парчиња рака брави
**За Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Висок квалитет и тестирање е во ред
Количина : 2 buc рака брави
Материјал : Бакар со Позлатен карбонски влакна
Одговара за сите видови на гитари
На straplock систем го заменува вашиот оригинален рака штипки без било гитара измена и придава на вашата рака и прилепува безбедно во заклучување позиција.
**Враќање & Наплата :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Време На Испорака :
Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 20-35 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе потрае повеќе дена(до 60 дена). (Освен некои земји и APO/FPO адреси )
2.
**За Пакување & Пакување :
Пакување големина и испорака тежина објавени на секоја ставка е приближна и може да има мали разлики цел со цел,Ние нема да ги прифатат спор од пакување големина и тежина прашања.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Можете да платите за изразат испорака од страна на EMS/DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от и сл.
1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Главните својства

Бренд Име:
АРОМА
Тип:
Рака На Брави

Избор на купувачот