бесплатен превозот 4pcs 12W LED strobe светла супер-тенок автомобил додатоци за 4x4 авто мотокрос araba aksesuar KTM рено работи
Ново

бесплатен превозот 4pcs 12W LED strobe светла супер-тенок автомобил додатоци за 4x4 авто мотокрос araba aksesuar KTM рено работи

DEN 2395.20

Во форма достапна за нарачката


1. Автомобилската : Џип, Off road, камион,АТВ,UTV, Dune кабриолет,
2. земјоделството возила : трактори, havester , камион
3. тешки возила : рударски камион, багер, кран на камиони, градежни возила,loader камион, копач,патот ролери
4. Ѓоковиќ : брод, брод ,морски, сад
5. Итни возила : оган мотор, полициски автомобил, брза помош,да комуницираат возило,команда автомобил
Големина на :
4.33" (110*27*11mm)
Име :
12 W жолто бела неутрална безбедност ПРЕДВОДЕНА strobe светлина
Домување Материјал :
алуминиум
Леќи На Материјал :
ПММА
Оперативен Напон :
DC 10-30 V
LED извор :
висок интензитет LED 2 W
LED Qtys :
6pcs
Лумен излез :
Суровини 900lumen
Зрак обрасци :
Поплава зрак
Домување боја :
Црна
Температура на бојата :
16 флеш шема килибар
Монтажа голема заграда :
површината рамна планината + завртки
Работна температура :
-40~+85 сте
Жица :
3 жици конекција,Црна за Негативни, Црвена за Positve и Жолта за функции избирање

Главните својства

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Wattage:
12W
боја:
Црна
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Увид-Година:
2005,2003,2013,2011,2010,2000,2001,2006,2002,2012,2004,2014
Име На Модел:
9005B
Бренд Име:
Eterlon
Специјални Функции:
16 флеш обрасци
Материјал Тип:
Алуминиум
Хонда Модел:
Увид
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Дијаметар:
4.3inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Лумен:
900LM
зрак:
Поплави
чипови:
висок интензитет LED 2W
Температура На Боја:
3000K
Домување Боја:
Црна
Автомобил модел:
автомобил автомобилската 4x4 теренски камион со приколка возила опрема.

Избор на купувачот