DHL Романтична 3X6M Мраз Свила Бела Свадба Позадина Завеса Со Виолетова Грабеж Pleated За Свадба Настан&Партија&Банкет Декорација
Ново

DHL Романтична 3X6M Мраз Свила Бела Свадба Позадина Завеса Со Виолетова Грабеж Pleated За Свадба Настан&Партија&Банкет Декорација

DEN 7544.00
DEN 8112.00

Во форма достапна за нарачката

ИМА НЕШТО У МОРА да се ПРОЧИТА : 1/За плаќање ,ние прифаќаме Web Money, Western Union, Qiwi паричник, Boleto, SOFORT Банкарство итн. Жал ми е што не прифаќа paypal. 2/Сите цената не вклучува клиент данок ,тоа е клиентот одговорност,Ако тарифите се генерирани, ве молиме да обрнете во навремено.
3/ слика ќе биде малку боја разлика со вистински materil бидејќи на светлината и екрани причина. ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Име : Нови Пристигнување Популарни Подготвени Направи Свадба Backdrops 6m/20ft (w) x 3м/10ft (h)
Материјали : свила мраз
Големина : 6m*3m(20ft*10ft)
Боја : само да ни оставите порака да ни каже бојата број за двете грабеж и позадина .ако нема посебна забелешка ,ние ќе брод у боја #39(во близина на слика во боја)
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл.
Пакет се вклучени : На листата е за завеса само, без мислења ,светла,венец,додатоци или стои КЛИЕНТ НАПРАВИ : 1/Ние може да им обезбеди на клиентите направи услуга за бојата ,големината и обликот.само да ми го покаже слика и да ни кажете ја бојата , големината.ние може да се направи за у . ние и ветуваме на 80%95% ист како вашата слика 2/ние, исто така може да се направи грабеж само за у ,ако у сакате ,ве молиме conatc нас за да се добие цената. 3/обработка на време 23 дена ќе биде во ред .у ќе не чека толку долго време.
производ слики :
ние ќе брод у боја чиста бела ако нема посебна забелешка
се разбира u може да го промени тоа да било у боја сакате ,само да ни каже боја број ќе биде во ред .
како што се : грабеж боја 4 розова и боја на позадина 1 чиста бела .
некои детали од нашата позадина и ткаенини :
боја картичка : некои најчесто ги користат боја . 1 : чиста бела, 2 : слонова коска/млеко бела ,7 : розова ,10 : светло розова ,18 : жолта ,23 : виолетова , 24 : црна ,15 : црвена,30 : злато ,34 : сина,35 : црвено вино Ако ви треба друга боја остави порака до нас
(bacause на камера и монитор ,можеби некои грешки ,ве молиме разбирање )
или u може да ми даде свој слики .ние може да направи клиентот направен !

Главните својства

Број На Модел На:
свадба позадина
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Платно
Спецификација:
3*6m

Избор на купувачот