100pcs по многу 25мм пластични страна ослободување на рака тока за пет јака/кеси криви lockable токи
Ново

100pcs по многу 25мм пластични страна ослободување на рака тока за пет јака/кеси криви lockable токи

DEN 2544.00

Во форма достапна за нарачката

Опис На Производот
Пакување & Испорака
Пакување Детали : Стандардна извоз картон со внатрешна кеса Картонска кутија : 2000pcs
Испорака Метод :
Од страна на Морето, од воздух, брза испорака од DHL, Fedex, EMS, UPS-от, ТНТ.. Нашите Услуги
1. Ние сме една фабрика директни продажби, можеме да ви понудиме најдобра цена за клиентите.
2. Ние и ветуваме дека сите производи се со висок квалитет.
3. Да abtain примероци, ве молиме да не контактирате на следниве skype : xieliyugood; QQ : 304647323.
4. Ние нудиме бесплатни примероци на 1-2 парчиња од секоја боја, само треба да го плати превозот цена. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Она што големината главно се користи?
Одговор : неговите според customrers, имаме многу големина може да се избере.
2. она бои може да се направи?
Одговор : ние може да ги прифати сопствени бои, клиенти да ни каже Pantone табелата број, или се меша сите бои како на сликите.
3. Она што е MOQ?
Одговор : Како и обично, ние воопшто не MOQ ако ние го имаме во акции, било количини се продава.
4. Начин на плаќање?
Одговор : Aliexpress онлајн, од Страна на T/T, ВУ, и повеќе....

Главните својства

Тип На Производ:
Токи
Пластични Тип:
PP
Техника:
Обложени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Ремени
Тока Тип:
Клипот Токи
Обликот:
правоаголник
Декорација:
Чиста
Тип:
Тока
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Број На Модел На:
A190
боја:
Црна
Големина:
25mm
Материјал:
ПОМ
Употреба:
пет јака,рака,торби
Стил:
издржлив
квалитет:
супериорен
Сертификат:
ROHS

Избор на купувачот

Slipknot Појас Тока
Ново
Slipknot Појас Тока
Во форма достапна за нарачката
DEN 873.00
Класификација на производот:

Dodge Појас Тока
Ново
Dodge Појас Тока
Во форма достапна за нарачката
DEN 873.00
Класификација на производот: