8-9CM Главата,15PCS се Зголеми Artificielle,Вештачка Свила Мали Рози Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Свадба Автомобил
Ново

8-9CM Главата,15PCS се Зголеми Artificielle,Вештачка Свила Мали Рози Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Свадба Автомобил

DEN 599.52

Во форма достапна за нарачката


>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагинација за да се измери големината на овие објекти, Ако тоа е големината на проблемот,а потоа ни даде негативни преглед, Овој вид на гости ние сме веќе соработка, се надевам дека ќе може да разбирањето!
>>> Пакување : 15pieces/многу
>>> Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,Тоа припаѓаат на нормално дека Жолт цвет јадро ќе бидат неколку капки,ви благодариме за разбирањето!
>>> Доколку имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте ме во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет
без изложување на вашата кредитна картичка детали.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
NYAConfetti
Број На Модел На:
/
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Обликот:
роуз artificielle,росас
Материјал:
платно,свила
Дијаметарот на цвет раководител(Мал):
За 8-9CM(3.15-3.54 Инчи)
Висок:
За 6CM (2.36 Инчи)
Вид:
Екранот Цвет
Продажбата Количеството:
15Pieces/многу

Избор на купувачот