MUZZI Супер помек Кадифен Дома Декор вистински Овци Крзно Перница Овча Перница Декоративни Перници Lumbar со Перница јадро
Ново

MUZZI Супер помек Кадифен Дома Декор вистински Овци Крзно Перница Овча Перница Декоративни Перници Lumbar со Перница јадро

DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката

Објектот спецификите 1. Димензии : 40cm 45см 50cm 2. Боја : како на слики 3. Материјал : вистинско крзно 4. Пакување : 1 buc во една OPP вреќа

Главните својства

Спецификација:
40x40cm, 50x50cm, 45x45cm
Употреба:
Седиште
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Број На Модел На:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Материјал:
100% ВОЛНА
Бренд Име:
HERMOSO
Стил:
Корејската
Пополнување:
pp
Обликот:
слон
Греење Метод:
Никој

Избор на купувачот