Кристал Кристал Redbud Цвет Brooch Pin Метал Остава Жените Облека Мода Накит Шамија Додаток 2017
Ново

Кристал Кристал Redbud Цвет Brooch Pin Метал Остава Жените Облека Мода Накит Шамија Додаток 2017

DEN 161.00
DEN 177.12

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
BH163
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZeroMoon
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви

Избор на купувачот