Кујнски мијалник јадење слив тапа топла и ладна, Бакар слив тапа хром позлатен, Ротира една дупка слив тапа миксер вода допрете го
Ново

Кујнски мијалник јадење слив тапа топла и ладна, Бакар слив тапа хром позлатен, Ротира една дупка слив тапа миксер вода допрете

DEN 2706.00
DEN 4586.40

Во форма достапна за нарачката

Кујнски мијалник јадење слив тапа топла и ладна, Бакар Бања слив тапа хром позлатен, Ротира тоалет една дупка за миење слив тапа миксер вода допрете, Бесплатен превозот

Главните својства

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Број На Модел На:
AYL101
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бренд Име:
Vidric
Површински Третман:
Полиран
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Употреба во :
Кујна / бања
Материјал:
Бакар
Стил:
Една Рачка

Избор на купувачот