Нови Ткаенина Фланелен боксери Фотографија Backdrops Гроздобер Винил потекло Бетонски Ѕид од Тули Основа за фото студио 660
Ново

Нови Ткаенина Фланелен боксери Фотографија Backdrops Гроздобер Винил потекло Бетонски Ѕид од Тули Основа за фото студио 660

DEN 408.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката

• Вистинската големина со мин.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.Ако нема посебни барања во ред и поредок. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас. Тоа е префериран избор за фотографи.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Ве молиме контактирајте со нас.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
Топла Продажба :
.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.
Вистински Позадина :
Вистински Пука :
Вид Забелешка :
За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.

Главните својства

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
F-660
Винил:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Oxford:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
szie:
Максимална ширина 300cm(10ft)леснанема спојување
користат за:
фото студио,живеат Webcast,реклама
Стил:
Свадба,новороденче,деца,бременост photot
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
Тема:
ѕидот позадина
customzied:
камерата слика,големина,додадете џеб
се применуваат:
Децата Позадина, Новородените Позадина

Избор на купувачот