MYLB-Професионални Дигитални Плочата Перо Сила Скала Мерач Високо Прецизни Накит Скала 0.01 g
Ново

MYLB-Професионални Дигитални Плочата Перо Сила Скала Мерач Високо Прецизни Накит Скала 0.01 g

DEN 383.00
DEN 403.20

Во форма достапна за нарачката

Max. Капацитет : 5.00 g (приказ 3 цифра).
Точност да се 0.01 грам - многу чувствителни.
Авто-calibrating со вклучен 5g тежина.
Нерѓосувачки челик мерење област - nonmagnetic (никогаш не треба да се грижите за оштета на вашиот патрон)
Лесно да се работи, автоматски turn-off по 2 минути' неактивност
Супер компактна големина : 96 X 43 X 20 mm.
Моќност : 2 X 1.5 V литиум мобилен Ag12

Главните својства

Број На Модел На:
SZ-TFBC-I012493
Бренд Име:
WEIHENG
Тип:
Мини Електронски Дигитални Рамнотежа На Тежината Скала

Избор на купувачот