Лаптоп DDR3 2GB Ram меморија|4GB|8GB Меморија PC3-12800 ТАКА-DIMM1600Mhz Не-ECC 204pin/CL11 високо компатибилен со сите плоча на Лаптоп
Ново

Лаптоп DDR3 2GB Ram меморија|4GB|8GB Меморија PC3-12800 ТАКА-DIMM1600Mhz Не-ECC 204pin/CL11 високо компатибилен со сите плоча

DEN 1060.00
DEN 1247.52

Во форма достапна за нарачката


^^^^^ Забелешка : Нашата пакување е иста како и фотографии и ние дефинитивно го продаде оригиналниот Kingspec бренд производи во нашата продавница,ве молиме да не грижете квалитетот,па ако ви треба било овластувања,ве молам само да ги споделите со нас,tks
Лаптоп DDR3 2 GB Ram меморија|4 GB|8 GB Меморија PC3-12800 ТАКА-DIMM1600 Mhz Не-ECC 204pin/CL11 високо компатибилен со сите плоча на Лаптоп 1.целосно компатибилен со сите Десктоп плочи 2. Фабриката целосно тестирани со стабилен квалитет 3. Во акции за брза испорака бидете сигурни 4. Овни со сосема мало пакет
МОДЕЛ
Лаптоп 4 GB DDR3
КАПАЦИТЕТ
2 GB|4 GB|8 GB
Меморија Брзина
PC12800 1600 MHZ
Меморија Грло :
SO-DIMM
RAM МЕМОРИЈА КОМПАТИБИЛНА
Работи со сите бренд плоча
Чипсет
8 Bits ETT чипсет
Чипсет Бренд
HY,СМ,ELP,NY..
Меморија Канал
За Единечен Канал
КУД Латентност
CL11
Меморија На Мерењето :
11-11-11-28
Иглички
204pin
Напон
1.35 V
Карактеристики
Unbuffered
Функција
Не-ECC
Ram Меморија Бренд
Rammax БРЕНД,ОЕМ,ODM, Изработени во Тајван

Главните својства

Капацитетот На Меморијата:
2GB, 4GB, 8GB
Комбинација форма:
2x Dual-канал
Бренд Име:
RAMMAX
Ладење Перка:
Yes
Тип:
DDR3
Број На Модел На:
ПА--DDR3-1600
Интерфејс Тип:
204pin
Вредност на КП:
11
Функција:
ECC
Меморија Фреквенција:
1600 MHz
Примена:
Лаптоп
Меморија Напон:
1.35 V
Гаранција време:
Шест Години
Пакет:
Yes
Секвенца:
11-11-11-28
Фреквенција:
1600MHz PC12800
Објектот Состојба:
Нови
Функција:
НЕ-ECC
Функција:
Unbuffered
Вид На Надградба:
генерички
Чипсет:
HY,СМ,ELP,NY
Чип Organizatio:
512x8x8c
КУД Латентност:
CL11
Компатибилност:
Со сите матични плочи
Сертификат:
CE,FCC,RoHS
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот