Yunkingdom Нов мал пад обетки женско срце дизајн бела циркон кристал мода накит
Ново

Yunkingdom Нов мал пад обетки женско срце дизајн бела циркон кристал мода накит

DEN 96.00
DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
H0140
Бренд Име:
yunkingdom
Метали Тип:
бело злато позлатен
Стил:
панк/Неврзан/Sporty/Бохемија/Класичен/Романтична/Трендовски/Гроздобер
Метали Тип:
Жолто Злато Позлатен/18K Злато Позлатен
Пол:
Жени/девојки/дама
бизнис:
Трговија На Големо / Мало / Dropshipping
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
earring назад/clasps & куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на купувачот