10Pcs Бои венчаница Флорални Вез за Шиење Закрпи Чипка Applique Цвет Скратува DIY Занает 37X11CM
Ново

10Pcs Бои венчаница Флорални Вез за Шиење Закрпи Чипка Applique Цвет Скратува DIY Занает 37X11CM

DEN 497.00
DEN 523.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
Големина : 37×11cm
Боја : Ад слик покажа
Се користи за свадба се облекуваат на косата додаток decration или така натаму.
Количина : 5 пара/Многу=10 компјутери во две ветер

Главните својства

боја:
Бела, Црна, Црвена, Розева, сина, Сива, Црна w сребро.
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
37*11cm
Бренд Име:
QRTRIM
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
RB010
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Избор на купувачот