Новиот САМО ТУКА ЗА КАФЕ СМЕШНИ ПЕЧАТЕНИ Т Кошули О Врат Мода Памук Машки Долг ракав маици
Ново

Новиот САМО ТУКА ЗА КАФЕ СМЕШНИ ПЕЧАТЕНИ Т Кошули О Врат Мода Памук Машки Долг ракав маици

DEN 584.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Долго
Стил:
Повик
Бренд Име:
Рем
Ткаенина Тип:
Worsted
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна

Избор на купувачот