Нови Супер огромен Форма Сув Зачин Мелница Билка Пуши Луле Тутун Билни Мелница Со Рака Дробилката
Ново

Нови Супер огромен Форма Сув Зачин Мелница Билка Пуши Луле Тутун Билни Мелница Со Рака Дробилката

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Пакет Содржи : 1 X 4 Слој Од Цинк Легура Мелница
Производот се прикаже :
Оваа мелница е мини но практично, и е лесно да се носат, која е моден алатка за оние кои го сакаат
пушењето.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Пристигнување време :
1. Вашиот совет е нашата мотивација !
.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашето разбирање.И вие мора да му кажете ни што дефектот е од страна на стоки и ни даде
вашата цел број.
Здраво ,Драги клиенти. Ако
стоката скршени, ние ќе reissue е бесплатно. DHL : 3-5 дена
-Велика Британија : 7-10 работни дена
-Франција / Германија / Италија / Шпанија / Други Западна Европа - Земјата : околу 15-25 работни дена
-Руската Федерација : 15-59 работни дена
-Бразил / Аргентина : 15-90 работни дена
Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење.
Четири делови филтер дизајн
Рака чудак механизам
Остар жилет тревите
Нерѓосувачки челик полен екранот
Тенка поли прстен за непречено мелење
Едноставен и Лесен за употреба
********************************************************************************
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!
Tinpl Почитувани купувачи,без оглед на она што се случува или што е проблемот,ве молиме контактирајте со нас прво. За товар, ние ќе разговараме со другата . Ние ќе се реши probiem.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да
изврши до вашето задоволство. Тогаш контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи , ве молиме да дадете
ни пет ѕвезди високи пофалби.
Материјал : Цинк Легура
Големина : 75mm
Висина : 52mm
Тежина : 260 g
Боја : Зелена
Топло потсетување : Ако не се покажуваат во кој шема по плаќањето, ние
автоматски ќе испрати еден. Кога ќе ја прими стоката, ти најде тоа биле defectived или скршени. Ние нема да го прифати за наплата без причина. Ние ќе се реши
проблем и ќе ви даде одговор како е можно поскоро. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот добиле по сте го добиле на стоки. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со
сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние сме
задоволство е да одговорите. EMS : 7-15 дена
3. Ако
објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе issuea наплата или
замена за вас. Почитувани купувачи, без оглед на она што се случува или што е проблемот, ве молиме контактирајте со нас прво. e Packet : 7-12 дена(нормално)
2. Ве молиме да ги фотографиите и
држат и двете стоки и пакет внимателно. Или,
можете да изберете да имате замена.
Имаме и други стилови на мелница,доколку имате потреба,можете да контактирате
нас или поглед над другите наши мелница. Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе го најдете она што ви треба.

Главните својства

Број На Модел На:
ES-ГД-100-1
Обликот:
Подарок кутија
Материјал:
Метал
Материјал:
Zine легура
боја:
Зелена
Дијаметар:
75mm
Висина:
52mm
Тежина:
260g
слој:
4

Избор на купувачот