Јапонски Аниме Granblue Фантазија Hugging Тело покрие перница Случај Pillowcases pillowcase Декоративни Перници 50*160cm 2way
Ново

Јапонски Аниме Granblue Фантазија Hugging Тело покрие перница Случај Pillowcases pillowcase Декоративни Перници 50*160cm 2way

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
35x100cm peach skin, 35x100cm 2way, 50x150cm peach skin, 50x160cm 2way, 50x150cm 2way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Тип:
Pillowcase
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Број На Модел На:
SM1633
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други

Избор на купувачот