Нов Круг 3D Огледало Рамка Силикони Фондан Торта Мувла Чоколадно Колаче Занает Калапи за Печење Украсување Алатки Кујнски Прибор
Ново

Нов Круг 3D Огледало Рамка Силикони Фондан Торта Мувла Чоколадно Колаче Занает Калапи за Печење Украсување Алатки Кујнски Прибор

DEN 115.00
DEN 127.20

Во форма достапна за нарачката


Нов Круг 3 D Огледало Рамка Силикони Фондан Торта Мувла Чоколадно Колаче Занает Калапи за Печење Украсување Алатки Кујнски Прибор
Големина На : (Approxi.)Како на сликата покажува
Боја : Случајно Испорака!!!
Safe Материјал 100% храна одделение Силиконски
Лесно користење и обновливи
Нето Тежина : Approxi.21 g
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +230 centigrade
Количина : 1pcs
Функција :
100% за Храна одделение силиконски
Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира
Едноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост
Не е лесно да се оштети
S afety ,Не-токсични, Без мирис
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам дека се разбираме.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе Мувла резерви. Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство!
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на купувачот