50pcs 5W 60-80LM 45mil EPILEDS Чип Кралска Сина 445nm~450nm LED мушка диоди растение расте светлина светилка за резервоар/аквариум
Ново

50pcs 5W 60-80LM 45mil EPILEDS Чип Кралска Сина 445nm~450nm LED мушка диоди растение расте светлина светилка за резервоар/аквариум

DEN 1798.00
DEN 1892.16

Во форма достапна за нарачката


Емитуваат Боја : Кралска Сина Боја Wavelenght : Кралска Сина 445~450nm DC Напред Напон : 6 V~8 V Напред Тековната : 600-700m A Агол на Гледање : 120° Доведе Лемење Temp : 300°C за 2 секунди долготрајни (над 100,000 часа)
KESUN 1-100 W Растение Расте ДОВЕДЕ Нови Пристигна Битие 1 W 30*30 MIL 100-110 LM Алуминиум Заградата AOCEPI 45*45 Алуминиум Заградата Битие 38*38 Алуминиум Заградата Битие 35*35 Алуминиум Заградата AOCEPI 40*40 Алуминиум Заградата EPILEDS 1 W 35*35 MIL 110-120 LM Бакар Заградата AOCEPI 45*45 Бакар Заградата Битие 38*38 Бакар Заградата Битие 35*35 Бакар Заградата AOCEPI 40*40 Бакар Заградата EPISTAR 1 W 2x23*45 MIL 140-150 LM Бакар Заградата 3 W 260-280 LM Bridgelux 1 W 45*45 MIL 130-140 MIL Бакар Заградата 3 W 230-240 LM 3 W AOCEPI 45*45 Бакар Заградата Битие 45*45 Бакар Заградата Битие 45*45 Бакар Заградата AOCEPI 42*42 Бакар Заградата 3 W EPILEDS 45*45 Бакар Заградата Битие 30*30 80-90 LM/W Sanan 45*45 100-110 LM/W EPISTAR 35*35 100-110 LM/W EPISTAR 38*38 110-120 LM/W EPILEDS 45*45 120-130 LM/W EPILEDS 32*32 ЦРВЕНО Битие 30*30 ЗЕЛЕНА Битие 30*30 СИНА RGB EPILEDS 45*45 ПУРПУРНА/UV КОЧАН ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука

Главните својства

Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Тип:
LED

Избор на купувачот