Божиќ танц носии танц лузна намалување фаза облека секси ноќен клуб костим Џез Танц Леотар Костим
Ново

Божиќ танц носии танц лузна намалување фаза облека секси ноќен клуб костим Џез Танц Леотар Костим

DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Топло Совет : плочка мерење на големината, грешка 1-2 см
овој објект е само Леотар
ГОЛЕМИНА IMFORMATION :
жените големина
биста : 72cm-90cm
половината : 66cm-80см
облека lenth : 51cm
СОВЕТИ : Овој производ е погоден за повеќето луѓе висина помеѓу 155cm-170cm
* Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
РАЗМЕНА И НАПЛАТА СЛОБОДНИ БОЈА SWAP : Наредил погрешна боја/ големина? Нема проблем! Едноставно се врати на точка назад кон нас, и ние ќе ја објавите вашиот eplacement.
Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Уживајте во вашата шопинг време тука !

Главните својства

Големина:
free size
Пол:
Жените
Тема:
Божиќ
Посебни Употреба:
Носии
Статија број:
W520
боја:
како слик
Големина:
Free
Наведени година сезона:
Зима на 2016 година
Применливи Возраст:
Од 18 до 25 години

Избор на купувачот