Уметности и Занаети Бакар Апстракт High-end подарок Бронза Figurine Модерна Скулптура Студио Антиквитети Декорација Време силуета CZS-614B
Ново

Уметности и Занаети Бакар Апстракт High-end подарок Бронза Figurine Модерна Скулптура Студио Антиквитети Декорација Време силуета

DEN 11462.00
DEN 19104.00

Во форма достапна за нарачката


Големина(cm) : H36 X25 X26

Главните својства

Тема:
самовила
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
боја:
бронза

Избор на купувачот