Кина Билјард базен чарли Билјард Стап Центар Заеднички Чарли 147cm 19OZ 20OZ Црна/Бела/Сино/Портокалова боја Јавор Дрво Девет-топка
Ново

Кина Билјард базен чарли Билјард Стап Центар Заеднички Чарли 147cm 19OZ 20OZ Црна/Бела/Сино/Портокалова боја Јавор Дрво Девет-топка

DEN 3439.00
DEN 6613.44

Во форма достапна за нарачката


БЕСПЛАТНИ Заеднички Заштитници !!
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ !!
Карактеристики :
58 Inch 2 Pc
Бренд : PREOAIDR
Совет : 13mm /11.5 mm Мулти-слој
Ferrule : СУПЕР Бела Ferrule, ограничени и навој на вратило
Вратило : Канадски Хард Рок Јавор
Коси : Pro Коси
Заедничката : Нерѓосувачки Челик
Надлактицата : Одберете Тешко Јавор Со Уникатен Дизајн
Pin : Уни-loc, од не ' Рѓосувачки Челик
Butt Plate : Црна
Wrap : Ирски линија
Тежина : 19,19.5 ,20 МЛ(ве Молиме Имајте во предвид Она што го сакате)

Главните својства

Чарли Совет Дијаметар:
11.5 мм, 13mm
Тежина:
19oz
Надлактицата:
Јавор
Тип:
Центар Заеднички Знак
Класификација:
билјард базен знак
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PED
Класификација:
Девет-топка Топка Рака
Заеднички:
Нерѓосувачки Челик
Спорт:
Базен
Должина:
147cm
Структура:
1/2 Сплит Чарли
Задник Ракав:
Јавор

Избор на купувачот