Facecozy Мажите Лето Маскирна Спортски Шорцеви Машки Отворено Тактички Воен Риболов Краток Панталоните Со Мулти-џебови
Ново

Facecozy Мажите Лето Маскирна Спортски Шорцеви Машки Отворено Тактички Воен Риболов Краток Панталоните Со Мулти-џебови

DEN 1102.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


Испорака
1.Ние ќе брод предмети навремено по плаќање на проверка.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е даден од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на празниците сезона.
4.За да се осигура дека ќе го добиете предмети со ниско ниво на царинење на плаќање, ние ќе ги прогласи предмети со помала вредност, но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена . ние ќе го носи данок и такса во нашата земја, Во вашата земја било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. ве молиме, имајте на ум.
Се врати и враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.
1.Ако производи sended со грешка или клиент добие производ со оштетување, итн. Тоа е припаѓаат на продавачот одговорност, продавачот ги сноси се вратат трошоците за превозот. Ве молиме не го отвори спорот. Само нас контакт во прв момент, ќе ја производот или враќање на сите на вашите пари.
2. Ако други причини за не-сакал-стил или не-fit-големина причина. ние, исто така, се согласувате да се врати на предмети, Но купувачот треба да ги сноси сите враќање такса. Ви благодариме за вашето разбирање.
3.Сите вратени предмети мора да бидат во оригинал и треба да ни обезбеди со превозот на следење на број,специфична причина за враќање.
Повратни информации
1. Ако задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации или производи на коментарите, ние многу ќе го ценат . ако го оставите "купувачот се покаже" слика повратни информации, ние ќе ви ги даде $2 попуст за вашата следна цел. (ни покаже на екранот на повратни информации, ќе победи тоа)
2. Ако имате било какви проблеми, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, пред да замине на Негативни/Неутрален повратни информации,и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот до сте ги задоволи.Ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Главните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Facecozy
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Технологија:
WindStopper
Број На Модел На:
DK03W0J60
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Тип На Објект:
Шорцеви
Погодна прилика:
Риболов,Лов,Планинарење,Кампување.Качување
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Големина:
Asian size,please choose the right size according to our size table
Функција:
Мулти-џебови
Боја Стил:
маскирна стил
Известување:
ние само го продаде овој панталоните ,појас не е вклучена

Избор на купувачот