ЗА Chevrolet Кадилак GMC buick ТАХО YUKON ПРИГРАДСКИ 4.8 5.3 6.0 ГАС ТЕЛО 12615516 RME65-2B 12597935
Ново

ЗА Chevrolet Кадилак GMC buick ТАХО YUKON ПРИГРАДСКИ 4.8 5.3 6.0 ГАС ТЕЛО 12615516 RME65-2B 12597935

DEN 3739.00
DEN 3936.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
12
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
12615516 RME65-2B 12597935
Осветленост Дел Број:
12615516 RME65-2B 12597935
Објектот Висина:
10
Другиот Дел Број:
12615516 RME65-2B 12597935
Производителот Дел Број:
12615516 RME65-2B 12597935
Специјални Функции:
12615516 RME65-2B 12597935
Објектот Должина:
16
Објектот Тежина:
1.2
1:
Дијаметар
2:
12615516 RME65-2B 12597935
3:
12615516 RME65-2B 12597935
4:
12615516 RME65-2B 12597935
5:
12615516 RME65-2B 12597935
6:
12615516 RME65-2B 12597935
7:
12615516 RME65-2B 12597935
8:
12615516 RME65-2B 12597935
9:
12615516 RME65-2B 12597935
10:
12615516 RME65-2B 12597935

Избор на купувачот