eOsuns Иновативни КОЧАН ангел око led дневни работи светлина светилки drl + халоген Магла Светлина + Проектор Објектив за форд фокус седан
Ново

eOsuns Иновативни КОЧАН ангел око led дневни работи светлина светилки drl + халоген Магла Светлина + Проектор Објектив за форд

DEN 4469.00
DEN 4704.00

Во форма достапна за нарачката


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Главните својства

Wattage:
version 3, version 4, version 1, version 2
Ford Модел:
Фокус
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Автомобил модел:
за форд фокус седан
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на купувачот