морган автомобил моторни трки бело знаме,90*150CM полиестер морган банер
Ново

морган автомобил моторни трки бело знаме,90*150CM полиестер морган банер

DEN 388.00
DEN 456.00

Во форма достапна за нарачката

•Сосема нов, Спакувани во OPP Вреќа, Неотворена&Неискористени •Високо квалитетни, трајни и мала тежина polyesrer •90x150cm, 3'x5', 36"x60" •бели ракави со 2 метал grommets •Silkscreen Печати, двојно страни дизајн •АЗО Слободен печат, за внатрешна и надворешна употреба ПРАТКАТА 1. Предмети се испраќаат само по уплата. 2. Превозот курир EMS, DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex се на располагање за да бидат избрани. 3. DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex превозот обично трае 3-7 работни дена depent на земјата доставени до; ЕМС обично трае 5-10 работни дена depent на земјата доставени до. 4. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот на компанијата. 5. Со цел да се обезбеди да добиете нареди статии со што се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и не се применуваат во земји со различни тарифни правила. 6. Било увозни давачки на такси се на купувачот на сметка ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ 1. Ако објектот е дефектен, pls да не известите во рок од 7 дена по примањето на тоа, ние ќе им даде на размена. 2. Ние, исто така, ја прифати враќа за ставки кои не одговараат на листата описи. Pls да ни кажете во рок од 7 дена од добивањето на вашиот објект и ние ќе издаде целосна наплата откако ќе се добие објект. 3. Купувачот е одговорен за враќање и замена превозот цена. ПОВРАТНА информација •Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. •Ако не сте задоволни со нашата предмети, pls ни остави активни повратни информации. •И pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. ПЛАЌАЊЕ 1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката, ние само го прифати Зачувам. 2. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Ali Express, ако не информира нас.

Главните својства

Стил:
Летање
Употреба:
Рекламирање
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
Колеџ
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
NO

Избор на купувачот