20sets/многу Модни Месинг Бакар 18mm Snap Копчето База Studs Накит Додатоци Одговара Жените Diy Snap Копчето Нараквици Наоди
Ново

20sets/многу Модни Месинг Бакар 18mm Snap Копчето База Studs Накит Додатоци Одговара Жените Diy Snap Копчето Нараквици Наоди

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ве молам не'т се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и го освои't брод!
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
>>>>>> Предмети се добро спакувани со jiffy торба или картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
>>>>>> Бесплатен превозот
Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-45 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-10 дена за да стигне до вас ).
Ако износ е $200 или повеќе,ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/ФЕДЕКС express.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
>>>>>>Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
>>>>>>Врати&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's original condion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
>>>>>>Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не't сакаат лоши повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
одговара 18MM snap копчиња
Бренд Име:
Ysawena
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчето Наоди
користат за:
snap копчето накит
Материјал:
бакар,алуминиум
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL/EMS/UPS/Федекс

Избор на купувачот