eOsuns КОЧАН Ангел око + LED дневни работи светлина светилки drl + пак сигнал + ноќ светлина + Магла Светилка со Објектив за Хонда фит џез 2014
Ново

eOsuns КОЧАН Ангел око + LED дневни работи светлина светилки drl + пак сигнал + ноќ светлина + Магла Светилка со Објектив за

DEN 8208.00
DEN 8640.00

Во форма достапна за нарачката


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Главните својства

Wattage:
version 3, version 4, version 5, version 8, version 2, version 6, version 7, version 1
Хонда Модел:
Одговара
Тип На Објект:
Ден Светлина
Fit-Година:
2014
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Автомобил модел:
за Хонда фит џез 2014
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на купувачот