50pcs 150cm Мека Владетел Шиење Прилагоди Телото Мерење Мерка Лента Флексибилни Владетел
Ново

50pcs 150cm Мека Владетел Шиење Прилагоди Телото Мерење Мерка Лента Флексибилни Владетел

DEN 612.00
DEN 875.04

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
-100% сосема нов и добар квалитет
-Се сантиметри, од една страна и инчи на задната
-Изработени од мек fiberglass со големи печатени броеви
-Многу флексибилни и подвижни, со метални краеви
-Голем испечатете го прави лесен за читање
-Идеален за шиење и мерење
-Одлично за следење на вашето здравје, да се помогне во мерење на тренингот, напредокот ако сте на диета
-Лесно да се носат и секогаш ги имате со вас
Спецификации :
-Материјал : Пластични + Нерѓосувачки Челик
-Мерна Единица : Сантиметар & Инчен
-Должина на : 150cm / 60inch
-Ширина : 1.3 см
-Боја : Мулти-боја (Ние ќе го испрати во боја по случаен избор)
-Нето Тежина : 9g
Пакет Се Вклучени :
50 x Мека Владетел
Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално. Предмети ќе пристигне во 7-35 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различна област : Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака до сите од горенаведените земји. Ако сте итна ве Молиме изберете друга express ,како DHL,UPS-от ,итн. Однос на Продажбата на Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не' покриваат предмети кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Фабричка Состојба . Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати објектот. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите , нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме DONOT остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се примен објект, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
Мерен Опсег:
1.5 м
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1.5 м
Бренд Име:
MISSDEMO

Избор на купувачот