Нова 2 парчиња Квалитет Цврсто Дрво Оди Лименки Чување Шишиња со Покривање На Играта Кутија Природни Дрвени
Ново

Нова 2 парчиња Квалитет Цврсто Дрво Оди Лименки Чување Шишиња со Покривање На Играта Кутија Природни Дрвени

DEN 1800.00
DEN 2769.12

Во форма достапна за нарачката

Нова 2 парчиња Квалитет Цврсто Дрво Оди Лименки Чување Шишиња со Покривање На Играта Кутија
Предмет : Оди Лименки
Материјал : Едно Ниво zizyphus хинап дрво
Големина на : 14.3x8.8cm

Главните својства

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Бренд Име:
AIBOULLY
Пакување:
>10
Материјал:
Дрво
Големина:
M
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Капацитет:
250ml
Број На Модел На:
MJBWY16262
Употреба:
шаховски фигури

Избор на купувачот