За Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 инчен 8050D Најдобри прекривачот СТП Кожа Случај Трајни Паричникот Тип ЗА Алкател pixi4 (6) Случај Маска
Ново

За Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 инчен 8050D Најдобри прекривачот СТП Кожа Случај Трајни Паричникот Тип ЗА Алкател pixi4 (6)

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
За Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 инчен 8050 D Најдобри прекривачот СТП Кожа Случај Трајни Паричникот Тип ЗА Алкател pixi4 (6) Случај Покрие Функција : 1. 100% нов штанд паричникот дизајн кожа случај. 2. Синтетички кожа се вклопуваат, Прецизност се вклопуваат и да крои. 3. Намалување испис овозможи пристап до камерата, пристаништа и senor. 4. Наборите се затвори со заштитените магнет за заштита на вашиот екран. 5. Заштита повторно гребнатини, капки, отпечатоци од прсти, нечистотија и валкано. 6. Перат и еднократно Слотови за важни ID и Кредитни картички и Готовина ,со фото рамка .
Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела . ви благодариме
Превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 2. Време на испорака : Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.

Главните својства

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
Луксузна & Домот & Fashion & Бизнис И Згодна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
За Alcate
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Pixi 4 Инчен 6.0
Материјал:
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Функција:
3 Картичка solts,Луксузни & Домот & Fashion & Бизнис и Згодна
боја:
8 Бои,покажуваат како слики
Извор од:
МЈ-Случај Извор
statu:
во парк
квалитет:
Одлична/Врвен Квалитет На+++++
Место на Потекло:
Шенжен, Кина(malind)
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка
Состојба:
100% Нов Стил ,2017 Нова / Топла Продажба

Избор на купувачот