ABS Хром Воланот Декоративни Ленти Покрие Трим Налепници за Land Rover Range Rover Evoque за внатрешни Додатоци 2012-2017
Ново

ABS Хром Воланот Декоративни Ленти Покрие Трим Налепници за Land Rover Range Rover Evoque за внатрешни Додатоци 2012-2017

DEN 910.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


ABS Хром Воланот Декоративни Ленти Покрие Трим Налепници за Land Rover Range Rover Evoque за внатрешни Додатоци 2012-2017
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : //global.cainiao.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
XYL418
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
30g
Година:
2012-2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
owntycar
Материјал Тип:
ABS
боја:
Мат Хром
Пакет:
1 Компјутер

Избор на купувачот