линеарни железнички SBR20 - 300/500/700 мм +3 поставете ballscrew RM1605-350/550 + RM2510-750mm+2 BK12/BF12+1BK20/BF20+3 спојка+3 орев домување
Ново

линеарни железнички SBR20 - 300/500/700 мм +3 поставете ballscrew RM1605-350/550 + RM2510-750mm+2 BK12/BF12+1BK20/BF20+3 спојка+3

DEN 9576.00
DEN 10080.00

Во форма достапна за нарачката


СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.
пакетот вклучува :
2 парчиња SBR20 - 300мм линеарна железнички
2 парчиња SBR20 - 500mm линеарна железнички
2 парчиња SBR20 - 700 мм линеарна железнички
12pcs SBR20 UU блок
1pc SFU/RM1605 - 350mm ballscrew со топката нут (BK12/BF12 крајот машински)
1pc SFU/RM1605 - 550mm ballscrew со топката нут (BK12/BF12 крајот машински )
1pc SFU/RM2510 - 750mm ballscrew со топката нут (BK20/BF20 крајот машински)
2 парчиња BK12/BF12 Поддршка
1pc BK20/BF20 Поддршка
2 парчиња 8 * 10мм Спојка
1pc 8 * 17mm Спојка
2 парчиња 1605 Орев домување
1pc 2510 Орев домување
Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.

Главните својства

Водич Должина:
300/500/700 мм
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
SBR16

Избор на купувачот