ZYY Топла продажба ултра-тенок алуминиумски Панел Бела светла За Домашна кујна Бања Супер светло 12W 24W 48W
Ново

ZYY Топла продажба ултра-тенок алуминиумски Панел Бела светла За Домашна кујна Бања Супер светло 12W 24W 48W

DEN 4758.00
DEN 5664.00

Во форма достапна за нарачката


За драги купувачот
1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!
2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.
3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.
4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.
5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.
6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
7. Поради временската разлика,јас може да биде во можност да одговори на вашата порака веднаш,Но не грижете се,јас ќе ви одговори што е можно поскоро~

Главните својства

Боја На Каросеријата:
Топло бела, Ладно бела, Природна Светлина
Wattage:
12W 30x30cm, 24W 30x60cm, 48W 60x60cm
Големина:
85V to 265V
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
acryl
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Број На Модел На:
17122202
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Акрилик
База Тип:
Хардвер

Избор на купувачот