BLLRC Модел Батеријата 5PCS 3.7 V 1000Mah MJX X400 X300C FY550 HM1315 HJ819 HJ818 JXD509 Хеликоптер на Далечински Управувач
Ново

BLLRC Модел Батеријата 5PCS 3.7 V 1000Mah MJX X400 X300C FY550 HM1315 HJ819 HJ818 JXD509 Хеликоптер на Далечински Управувач

DEN 988.00
DEN 1098.24

Во форма достапна за нарачката


Пакетот вклучува :
5 PCS батеријата

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
MJX X400 X300C FY550 HM1315 HJ819 HJ818 JXD509

Избор на купувачот