Висок квалитет на Мажите Платно Торба Гроздобер Гласник Торба Бизнис Чанти Секојдневен Патна Торба Мажите Crossbody Торба Машки Bolsa
Ново

Висок квалитет на Мажите Платно Торба Гроздобер Гласник Торба Бизнис Чанти Секојдневен Патна Торба Мажите Crossbody Торба Машки

DEN 684.00
DEN 912.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
23cm 20cm 8cm
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
SYNARA
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
6672
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Избор на купувачот