Нови 3M led string светла 20led топката 3 еез Батерија Управувана празник декорација светилка Фестивал Божиќ отворено осветлување
Ново

Нови 3M led string светла 20led топката 3 еез Батерија Управувана празник декорација светилка Фестивал Божиќ отворено осветлување

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот
Нови 3 M led string светла 20led топката 3 еез Батерија Управувана празник декорација светилка Фестивал Божиќ отворено осветлување
Опис На Производот :
Едно копче операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Се супер светло и ниска потрошувачка на енергија.
Полу-диригент чип светлина, да биде кршење-доказ и се тресат-poof.
Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн.
Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн.
Спецификација На Производот :
Точка Име : 3 M 20 Led диоди LED Батеријата-Управувана string светлина
Вкупна должина : 3 M
Количината на led светилки : 20
Влезен Напон : 4.5 V (3*АА батерии)
(Со исклучок, Батеријата е забрането да носат од Кина Пост)
Тип на прекинувач : Три тип (On/Трепка/Исклучување)
Животниот век : 10000 часа
Жица Боја : транспарентна
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, жици, приврзоци и батеријата кутија.
Осветлување Mode : On/Трепка
Забелешки :
АА батерии е исклучена, бидејќи Батеријата е забрането да носат од Кина Пост
Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво.
Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Топло Бела, Ладно Бела, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
DC
Водоотпорен:
Yes
Напон:
220V
Бренд Име:
SerRickDon
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
3M
Обликот:
Топката

Избор на купувачот