Мултифункционален штекер возачот сет (23 персонални компјутери.) Ratchet штекер клуч
Ново

Мултифункционален штекер возачот сет (23 персонални компјутери.) Ratchet штекер клуч

DEN 3840.00

Во форма достапна за нарачката


спецификација
спецификација
Пакување . 18 1/4 "ракави
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм 3/16 ", 7/32"
9/32 ", 5/16", 11/32 ", 3/8", 7/16 ", 1/2"
. 140mm долго ratchet клуч на сила на повеќето светлина
. Со 75 и 150mm долго продолжување прачка за употреба
. Високо ниво метална кутија
смалуваат

Главните својства

Тип:
Сокети
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
1
Пакет:
Торба
Стандард:
Метрички
Материјал:
Други
Дали постои магнетно:
Не магнетно
Глава тип:
Други

Избор на купувачот