H&S БУЛЧИНСКИ Лаванда Еден Рамо Вечер Фустан Beading Chiffon вечерни фустани долг Кат-должина на Матурска Gown gelinlik casamento
Ново

H&S БУЛЧИНСКИ Лаванда Еден Рамо Вечер Фустан Beading Chiffon вечерни фустани долг Кат-должина на Матурска Gown gelinlik casamento

DEN 6079.00
DEN 7152.00

Во форма достапна за нарачката


H&S БУЛЧИНСКИ Лаванда Еден Рамо Вечер Фустан Beading Chiffon вечерни фустани долг Кат-должина на Матурска Gown gelinlik casamento
Напомена :
1. Добро рачно производство и моден дизајн ќе заработи повеќе очи како ние само го направи со висок квалитет фустани.
2. Минималната цел почнува од 1 парче на секој стил, трговија на големо цена е над 3 парчиња, ние прифаќаме мешање.
Големина на табелата
Мерење упатство
Ако вашиот мерења начин се симне моите стандардна големина на табелата, ние ќе го направат вашиот фустан како што е нашата вистинска големина,ако тоа го потврди и тогаш ве молиме изберете ја вашата омилена боја .
Боја шема
Пакување&испорака
1.пакување во оригиналниот производител пластична кеса и картонска .
2.За некои определени региони, превозот преку ЕМС или ТНТ се бесплатни; за неколку такси може да биде обвинет ако сакате да го смените со други couriers, ве молиме да ја прочитате соодветниот настава за повеќе детали.
Политика на враќање(pls се прочита внимателно)
1. Треба да се враќа, се бара, pls контактирајте со нас за враќање во промет во рок од 3 работни дена од денот на приемот на производот. Но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
2. Ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
3.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRT екранот и LCD екран,ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. И иста боја, но со различни ткаенини мора да има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.
Имаат добар шопинг! Ако ви треба дополнителни информации, pls контактирајте ме наскоро!

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Декорација:
Pleat,Обвиткан,Beading
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
сечење на врвот
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Број На Модел На:
6639
Бренд Име:
H&S БУЛЧИНСКИ
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Големина:
custom made
Боја:
сопствени направени
Употреба:
Партија
Hemline:
Кат Должина
дизајн:
Моден
Превозот начин:
UPS,TNT,DHL,FEDEX
време на испорака:
10-15days
Стил:
вечерните фустани,вечер gown
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачот