Романтична Свадба Кристал Chokers Ѓердани Жените Накит, Злато/Позлатен Сребрен Синџир Вода Капка Pendant Ѓердан Додатоци
Ново

Романтична Свадба Кристал Chokers Ѓердани Жените Накит, Злато/Позлатен Сребрен Синџир Вода Капка Pendant Ѓердан Додатоци

DEN 208.00
DEN 230.88

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
1.8 CM*1.3 СМ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
5386
Функција:
Убавина
Должина:
25.5cm+8cm

Избор на купувачот