За 14.1 инчен LCD 290mmx2.0mm CCFL Осветлување Светилки жица темперамент за LCD Лаптоп Екранот без заварување 2 парчиња/многу
Ново

За 14.1 инчен LCD 290mmx2.0mm CCFL Осветлување Светилки жица темперамент за LCD Лаптоп Екранот без заварување 2 парчиња/многу

DEN 498.24

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
ние може да се направи различни големини според вашето барање.
Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Главните својства

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Тип:
ccfl осветлување
Ширина:
2.0mm
Должина:
290mm
Следи Големина:
14.1 ИНЧЕН

Избор на купувачот