Топла Продажба 10pcs Северна Каролина Ѓердан Колеџ Порибување Stuffer Мапата Дома Wanderlust Рали Долг Синџир за Жени Мажи Подарок
Ново

Топла Продажба 10pcs Северна Каролина Ѓердан Колеџ Порибување Stuffer Мапата Дома Wanderlust Рали Долг Синџир за Жени Мажи Подарок

DEN 470.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот за сите ред
Цел
Овој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации кога се надвор од Кина .
Цел > $6 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).
Овој метод има меѓународен shippong информации .
Цел > $160 , Предаден од експрес испорака (dhl,ups-от,fedex,ems)
ако сакате да го направите вашиот сопствен дизајн , можете да ми кажете .
Оваа mothed е многу брзо да пристигне во рок од 3-7 работни дена.
3172846960393048 Продавачот Препорачува US $ 3.46
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.29
/пар US $ 2.68
/пар US $ 3.99
/пар US $ 2.99
/парче US $ 1.99
/пар US $ 2.39
/парче US $ 2.39
/парче US $ 3.69
/парче US $ 4.29
/парче US $ 1.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 13.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 19.89
/парче
3172846960393048 Продавачот Препорачува US $ 3.46
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.29
/пар US $ 2.68
/пар US $ 3.99
/пар US $ 2.99
/парче US $ 1.99
/пар US $ 2.39
/парче US $ 2.39
/парче US $ 3.69
/парче US $ 4.29
/парче US $ 1.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 13.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 19.89
/парче

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
се движи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
ѓердан
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Период Tracker,Спиење Tracker,Повик Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YAN3#1017
пакување:
opp
Клучен збор:
моден накит
боја :
Злато Позлатен,сребро.
Употреба:
носат
Дизајн:
ОЕМ ODM
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
45см за синџир
Должина:
17inch

Избор на купувачот