Обичај Милениче Ѓердан Куче Фото Ѓердан Куче домашно Милениче Љубовник Keepsake животински облик Портрет Ѓердан персоналните слика
Ново

Обичај Милениче Ѓердан Куче Фото Ѓердан Куче домашно Милениче Љубовник Keepsake животински облик Портрет Ѓердан персоналните

DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


започнете Цена : $31.28 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20
крајот
Материјал : цврсти 925 sterling silver
Должина : ве молиме изберете од подолу.
Answer : ___________________________ Note :
♥♥♥♥♥♥ДЕТАЛИ♥♥♥♥♥♥ Материјал : 925 фунта sliver
Дебелина : 1.2 mm
Мерење : 1.25"/3cm
♥♥♥♥♥♥КАКО ДА СЕ ЦЕЛ♥♥♥♥♥♥♥
♦Ве молам да ми испрати вашето домашно милениче фото преку etsy разговор,кликнете на за да прикачите сликата.
♦Сите зборови може да се изгравирани на задната страна на pendant.
започнете
крајот

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме накит handmake фабрика, специјализира во обичај & DIY накит. Да ја прифатиме, исто така, промет на големо на налози со конкурентна фабрика цена !
Забелешки :
1. Ние работиме Кинески време 08 : 00 - 17 : 00 , па вашата порака не одговори, ќе се одговори работно време.
2. Ние ги користиме Кина Пост Регистрирани Воздух Mail & e-пакет, бесплатен превозот со следење на број , време на испорака за вашиот референца :
Континент Некои Земји време на Испорака (дена)
Африка Нигерија 30 - 40
Америка Бразил, НИ 15 - 25
Aisa Индија, Израел 15 - 20
Австралија Австралија 10 - 15
Европа, Франција, Италија, Русија, велика БРИТАНИЈА 15 - 20
3. Ние исто така нудиме e Packet, UPS-от, DHL, Fedex, ТНТ, или други изразат дека може да стигне до вашето место. Но, вашите избрани изразат нема да биде бесплатен превозот.
На ny прашања, ве молиме да ги споделите со нас. Ви посакуваме среќен & пријатен шопинг ! ^-^ .. ^-^ .. ^-^

Главните својства

Метална боја:
оригиналниот сребрена, бела златна боја, жолта златна боја, се зголеми златна боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
925 Sterling silver
Метали Тип:
925 Sterling silver
Должина:
adjustable

Избор на купувачот