ATV312HU75N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380V 17A 7.5 KW Нови во кутија . Бесплатни Прирачници и Софтвер
Ново

ATV312HU75N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380V 17A 7.5 KW Нови во кутија . Бесплатни Прирачници и Софтвер

DEN 24480.00

Во форма достапна за нарачката


ATV312 HU75 N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380 V 17 A 7.5 KW Нови во кутија .
ТОЧКА БР.
ATV312 HU75 N4
ПАКУВАЊЕ : Нови во кутија
ATV312 HU75 N4*1 PC

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

Главните својства

Број На Модел На:
ATV312HU75N4
Тип На Мотор:
САЛАДИН

Избор на купувачот