Практична Итни Рака Синџир Видов Опстанок Опрема Рачно од не ' рѓосувачки Челик Жица виде прстенот Отворено Кампување Пешачење Патување Алатка
Ново

Практична Итни Рака Синџир Видов Опстанок Опрема Рачно од не ' рѓосувачки Челик Жица виде прстенот Отворено Кампување Пешачење

DEN 191.04

Во форма достапна за нарачката


Нови преносни Нерѓосувачки Челик Жица видов Синџир Јаже го Виде Прстенот Копчето за опстанок алатка за полнење за Итни Туристички кампување Пешачење Лов
Сечилото Материјал : Висок Јаглерод Алатка Челик
Целосна должина : 600 (mm)
Тежина : 0.025 (g)
Спецификации : A, Б
Категорија : опстанок комплет
Предмет : машински дрво, пластика, коска , мека гума и метал, итн.
Структура : Повлечете прстен + switch обрачот + линија податоци
Карактеристики : Добар квалитет , остар видов намали , мали димензии, мала тежина , лесно да се носат, е добра алатка за надворешна опстанок машински дрво пластика мека гума коски метал и други материјали
Како да го користите : Само рака да се повлече видов и назад триење на сечење на објект , на неколку секунди да се добие
пакет :
2 X chain saw
2 X блистер пакување

Главните својства

Бренд Име:
Halojaju
Тип:
Пили,Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
miao-141
Пакет:
Торба
Големина:
-
Структура:
Griphook + тапан + жица пили
боја:
Сина, Сребрена
Опсегот:
Дрво, пластика, коска, мека гума и метал, итн.
Производот Категорија:
опстанок алатка
Специјални Функции:
Serrated остар, Преносни
Наслов:
Multitool
Број На Модел На:
жица видов
Употреба:
Патување Додатоци
Примена:
патување,кампување,планинарење,лов

Избор на купувачот