Вистински Фото Елегантна Линија, 2 Парчиња Чипка Вечерни Фустани 2017 Формално Жените Долго Партија Пром Фустани облека де соаре longue BE198
Ново

Вистински Фото Елегантна Линија, 2 Парчиња Чипка Вечерни Фустани 2017 Формално Жените Долго Партија Пром Фустани облека де соаре

DEN 6912.00
DEN 7679.52

Во форма достапна за нарачката

Можам custom size? Да,ние може да custom size за вас слободно. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате.За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Големина стандард јасно,пред тоа, pls се однесуваат на мојот понудени големина на табелата, тоа е нашата стандардна големина.Пред да нарачате,ве молиме прочитајте. Ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како еден нареди(1-3cm разликата е дозволено), можат да изберат да се направи корекција на локално се прилагоди, во кој случај, ќе му ги надомести прилагодувањето трошоци додека трошоците не надминува оригиналната цена на фустанот од 20%. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка) 3. 4)Пакет 1)имаме пластични пакет или картонска кутија(контактирајте со продавачот да платат дополнителна такса ако кутија) за вашиот фустан.22-33 дена да го разгледа и да 3-7 дена да брод(Русија треба околу 15-20 дена да брод).Како да се Направи ред? 1)на Уплата. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка)
5.
>>> Добредојдовте на Lacebridal ^_^
Ние и ветуваме ќе го користите на најдобар квалитет на ткаенина и монистра да се направи совршен облекуваат!
Ние само што нудат high-end Quality Фустан!
Напомена : Според прилагоди поштенска политика на Русија и Бразил, име на примачот мора да биде ПОЛНО ИМЕ; И Brizal, корисниците мора да ја напишете вашата CPF или CNPJ во празно на вашата цел,вашиот сопствен треба тоа.Белешки
1. Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 20%, ќе се надомести само до износот еднаков на 20% од фустан е оригинална цена. 2)Потврдите.
Вистински Фото Елегантна Линија, 2 Парчиња Чипка Вечерни Фустани 2017 Формално Жените Долго Партија Пром Фустани облека де соаре longue BE198 Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број BE198 Ткаенина Сатен,tulle Разубавувањето Чипка Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
1.
2)Ако сакате да се направи фустан во Стандардна Големина ,ве молиме да ја најдете вашата големина од табелата како што е подолу :
Стандардна Големина На Табелата
4.Можете да обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики? Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики. Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распрашајте се прилагоди за да ви помогне да се измери тоа правилно. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Тоа е купувачот е задолжен да плати Царина.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. За доброто на навремена испорака, тоа е длабоко ценети со вашиот вид обезбедување на денот на вашата свадба или на партијата во колона "цел забелешки" кога ќе продолжите со цел да проверете. Таму ќе биде US$30.Ако тоа е наша грешка,ние ќе биде одговорен за тоа.
Pls кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
скромни велејќи
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка,Pleat
Број На Модел На:
BE198
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
vestido longo:
Свадба Настани
вечер фустани:
долго фустани вечер
Партија фустани:
Пром Фустани
долго чипка вечер фустан:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
дубаи kaftan:
Долго Партија Облечи
Формално Фустани:
Вечерните Фустани
Мајката на Невестата Фустани:
долго вечер фустан 2017 нови пристигнување формално фустани
жените формално фустани:
Се Облекуваат За Партијата Вечер, Во Домот

Избор на купувачот