ZY87052 Мода Жените 2017 Нови пристигнување Зима И Есен Кашмир Со Вештачки Памук Pashmina Shawl WaitCoat
Ново

ZY87052 Мода Жените 2017 Нови пристигнување Зима И Есен Кашмир Со Вештачки Памук Pashmina Shawl WaitCoat

DEN 2303.04

Во форма достапна за нарачката


ZY87052 Мода Жените 2017 Нови пристигнување Зима И Есен Кашмир Со Вештачки Памук Pashmina Shawl Wait Coat
Точка Бр. ZY87052
Стил
Моден
Пол
Жените
Школка Материјали
35%Кашмир +65% Памук, Вештачко
Поставата
/
Големина
Големина : 210*70cms
Тежина : 0.8 KG
Големина грешка во рок од 3 CM е нормално becasue на мерниот метод разлика
Боја 15 Бои
Начин на плаќање(на Големо)
Т/T, L/C по видување, Western Union, Paypal, ЗАЧУВАМ
Пакување
1 PCS/OPP,1 Dozen/Кутија
Испорака
1) EUB,Кина Објавите за продажба на мало-Shippingg Слободни
2) EMS, ТНТ,Fedex,UPS-от,DHL за примероци и мали наредби-Купувачот
3) испорака на масовно цел ќе биде преку море или воздух.
Време на испорака
10 дена за примерок и најголемиот дел цел ќе се разговара
Производ Шоу-Слика Детали
Бои :

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Cashmere
Бренд Име:
QIUSHAN
Марами Тип:
Pashmina
Број На Модел На:
ZY87052
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Вештачки Памук
Материјал:
Cashmere +Вештачки Памук
квалитет:
Добро Qualitty
Сезоната:
Зима,пролет,есен
Тежина:
0.8KG

Избор на купувачот