Телескопски Пол Инспекција Камери Карбонски Влакна мала Тежина Флексибилни 23mm камера Индустриски Endoscope
Ново

Телескопски Пол Инспекција Камери Карбонски Влакна мала Тежина Флексибилни 23mm камера Индустриски Endoscope

DEN 22224.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики

1 . Φ 70 *46m м камера главата со 12ps led lig hts, бригантина htness прилагодливи
2. Зглобовите на телескопски пол : 3 зглобови, вкупно 3.6 m
3. 4.3 инчен монитор
4. DVR функција
Спецификации, Камера глава
Dimention Φ23mm x L 46mm
Сензор димензија : 1/4 инчи
Погледнете агол : 120°
Работат на струјата : 100 MA
Номинална volage : DC 12 V
Светлина : 12 компјутери бели Led диоди
Вкупно пиксели : PAL : 720 x 576, NTSC : 720 x 480
Леќа материјал : стакло sapphire
Школка материјал : нерѓосувачки челик
Контрола дел
DVR функција ( s napshot, фотографии, аудио и видео записи снимање )
Вкупно пиксели : 720 x 576 ( Д1 ) Номинална напон : DC 12 V
Работат на струјата : 200 MA
Складирање медиум SD картичка ( до 32 GB ) Дигитален дигитален часовник и календар
Нивото на батеријата се прикаже Видео формат : AVI
Стерео слушалка излез Вграден микрофон
Фреквенција respose : 20-20 KHz Чувствителност : -47 DB±2 DB Излезна отпорност : ≤2.2 KΩ
Телескоп пол
Пол материјал : јаглерод влакна
Зглобовите на телескопски пол : 3 зглобови
Минималната должина : 1080mm
Максималната должина : 2850mm
Вкупна должина : 3600mm 4.3 инчен монитор
Димензија :
Вкупно пиксели : 800 x 480
Номинална напон : DC 12 V
Горе, долу, лево, десно прилагодливи
На OSD јазици : англиски и Сл.
Екранот скала : 16 : 9
Вградена li-ion батерија
Вкупна моќ : 14 W
Полнење пат : 5 часа
Номинална напон : 12 V Капацитет : 4400 MAH
Li-ion батерија ( 18650 )
Работа на пат : >=260minutes
Тоа е погодност за употреба на отворено Вграден микрофон
Фреквенција respose : 20-20 KHz Чувствителност : -47 DB±2 DB Излезна отпорност : ≤2.2 KΩ Полнач
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz max 500m A Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 4.2 V-1 A * 2
АЛ случај
Материјал : Алуминиум легура
Димензија : 1165 x 145 x 275mm
Нето / Бруто тежина : 8.5 kg / 8kg
Боја : црна

Главните својства

агол на гледање:
60°
Фотографирање Резолуција:
720*480
Број На Модел На:
140R
Бренд Име:
AERMANDA
следи:
4.3 инчен TFT-LCD монитор во боја
DVR рекорд функција:
Yes
светлина:
12 компјутери LED светла/прилагодува осветленоста
Водоотпорен:
IP68
вкупна должина:
3.6 m

Избор на купувачот