9 7/8x12-F Алуминиум Легура Пропелер за Јамаха 20hp 25hp 30hp outboard моторни 9 7/8 x 12 -F 664-45954-00-ЕЛ
Ново

9 7/8x12-F Алуминиум Легура Пропелер за Јамаха 20hp 25hp 30hp outboard моторни 9 7/8 x 12 -F 664-45954-00-ЕЛ

DEN 3705.00
DEN 4410.72

Во форма достапна за нарачката


Алуминиум Легура Пропелер 9 7/8x12-F за Јамаха 20hp 25hp 30hp Outboard Моторни 9 7/8 x 12 F 664-45954-00-ЕЛ
1. Опис :
Големина : 9 7/8 X 12 F
Материјал : Алуминиум Легура
Број на Spline : 10
Преку Центар За Издувни Гасови
Број на Ножот : 3
3.Апликации :
Одговара на Јамаха 20hp 25hp и 30hp Outboards
- 20hp 1996 година и Понови
- 25hp 1980 & Понов
- 25hp (4 мозочен удар) 2001 & Понов
- 30hp (4 мозочен удар) 2001 & Понов
- 30hp 1979 & Понов
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_____________________________________________________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Избор на купувачот